Čtvrtek, Červen 29, 2017

DI-WAY

Značka Di-WAY se dostala do širokého podvědomí v Česku i na Slovensku v průběhu digitalizace zejména od  roku 2007, kdy jako spolehlivé velmi citlivé set top boxy DVB-T snadné na obsluhu si  pořídilo stovky tisíc domácností. (vše týkající se DVB-T naleznete v našem eshopu SAPRO zde )

Výrobky Di-Way několikrát získalo oceněné „Umí dobře česky“  apod. Například Di-Way T-220 digitální přijímač s modulátorem. Článek o tomto přístroji naleznete zde. Tento produkt se již nevyrábí , ale můžete nás kontaktovat a rádi Vám nabídneme nejlepší řešení pro Vás na míru.

Značka DI-WAY poskytuje a zajišťuje trvalou technickou podporu , lokalizace , výrobky šité na míru zejména pro Český a Slovenský trh .

Co se týče inovací, tak přináší to nejnovější co je v daném období dostupné.

Jako jeden z prvních disponoval Skylink Ready certifikací dle V 1.5 Skylink DI-WAY IRD-4000 vybavený Auto Fast Scan Auto  HOME TP . V našem eshopu SAPRO tady.

Jako první přijímač mezi Skylink Ready Irdeto DI-WAY IRD-265HD je vybavený hardware kodekem H.265 HEVC připravený pro nové efektivnější vysílání přes satelit . Směle tento přijímač nazýváme přijímačem budoucnosti. Naleznete ho v našem eshopu SAPRO tady.

Pravidelně se účastníme výstav, kde nás můžete navštívit u našeho informačního stánku.

Pro jakékoliv informace co se týče satelitní, anténní a digitální techniky nás můžete kontaktovat budeme se Vám rádi věnovat. Poradí Vám náš zkušený tým.

Nebo rovnou

NAVŠTIVTE NÁŠ ESHOP SAPRO